| Pompieru44 a întrebat:

Salut TPU, am și eu o întrebare, am 17 ani și vreau să știu dacă merge chiar dacă am 17 ani să plătesc abonamentul la Netflix

3 răspunsuri:
| Delyae a răspuns:

Da, dacă ai card.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu merge, fiindca Netflix nu poate incheia contract cu un minor, asdari tu nu-ti poti face abonament cu nimeni, nici cu internetul, nici cu Netflix sau alte distribuitori/furnizori de utilitare.

| MihaitzaItza a răspuns:

Daca ai un card nu ii pasa lui Netflix ce varsta ai.

Violleta2022 pare ca nu a folosit niciodata un serviciu online avand in vedere raspunsul dat.