| yopy a întrebat:

am si eu o intrebare am fost la un market si am vazut saruri de baie parca erau interzise an fine as vrea sa stiu si eu acelea au efect ca cele de la spice shop si cum trebuie preparate ca am vazut ca un tovaras tot asi cumpara si l-am antrebat ce face cu ele si mi-a zis ca le foloseste maicasa la baie mnda ce sa zic da cumpara foarte multe si numai din astea cu extract de salive astept raspuns celor care se pricep an domeniu cel mai clar raspuns are funda.MULTUMESC BFT.

1 răspuns:
| prrocuror a răspuns:

Auzi? tu esti sanatos la cap? cum sa aiba aceleasi efecte? sarurile d ebaie sunt cosmetice. cele de la spice sunt tratate cu chimicale..bafta si lasa prostiile