| iSaiyan a întrebat:

am si eu o intrebare am intrat astazi in baie sa imi fac nevoile si am vazut ca am mult par in zona penisului, si am vazut un big in baie care era folosit si mi am zis sa imi rad parul de la penis are ceva daca era folosit bigul? e prima oara cand fac asta si bigul a fost folosit de fratele meu pentru a isi rade barba sau iubita sa pentru a isi rade parul de pe picioare nu are nimic nu?

6 răspunsuri:
| Roby2428 a răspuns:

Nu are nimic, dar nu este igienic ca bigul sa fie refolosit de fratele tau sau iubita lui

| Roby2428 a răspuns:

Nu are nimic stai linistit

suntserios
| suntserios a răspuns:

Stai sa vezi o
Peste 2 3zile mancarimi...

| Furnicuta000 a răspuns:

Daca nu te-ai taiat pe undeva cu el sau nu aveai vreo rana deschisa nu are nimic. Dar era mai bine sa il arunci dupa ce l-ai folosit, poate fratele tau vrea sa isi mai rada barba cu el...

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Ciudat este ca ai vazut asta, cand ai mers la baie astazi (adica ieri), ca pana acum, nu ai vazut sau cum? big grin

Oricum, nu ar trebui sa aiba nimic, nu este chiar igienic, dar nu are nimic.

| Donsavas a răspuns:

Da te cu apă oxigenata sau spirt in zona aia si nu mai folosi lucrul altuia. Acum arunca l! Nu este igienic