| Anelisse a întrebat:

Am si eu o intrebare: am strans pana acum 5041 de puncte; la ce ma ajuta? Stiu ca scopul acestui site este de pus si raspuns la intrebari, dar as vrea sa stiu daca pot face ceva cu punctele de pana acum si cele pe care le voi mai strange. Ms anticipathappy

Răspuns Câştigător
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Cu punctele respective creşti în rank. Rankul e clasamentul utilizatorilor de pe TPU. Rank mai mic = puncte mai multe. Aici e clasamentul : http://www.tpu.ro/useri. Baftă!

1 răspuns:
| Nimic special a răspuns:

Nu se intampal nimicbig grin
eu am 32622pct in totalbig grin si...