| Cosminel1192 a întrebat:

Am si eu o intrebare. Anul acesta am intrat la liceu, intrebarea mea este: Ma pot muta intr-un liceu mai bun daca eu sunt intr-un lice mai slabut, cu totul ca in liceul mai bun s-a intrat cu medie mai mica ca a mea? Ma pot muta acum la inceputul anului? a

2 răspunsuri:
| Crash0 a răspuns:

Te poti muta oricand doar sa ai media mare

| Colors a răspuns:

Da te poti muta, nu stiu daca poti la inceputul anului, dar dupa primul semestru cu siguranta!

Dar daca ai vrea sa te transeferi acum al inceput de an, intereseaza-te la scoala sa fi sigura!