| x0x0x0x0x0 a întrebat:

am si eu o intrebare. As vrea si eu niste subiecte cat mai interesabt si mai amuzante de discutat cu o fata pentru ca nu prea mai imi vin ideei despre ce sa discut. si daca se poate as vrea cat mai multe raspunsuri va rog frumos. multumesc

Răspuns Câştigător
| niciunnume19 a răspuns:

Hei. pai unei fete ii place sa discutati despre ea(nu in exces).sa gasiti chestii in comun sau poate despre muzica.dar nah daca as fi in locul tau i.as spune ce simt pentru ea daca mi.ar place... sau i.as sp ca sa mai spuna si ea ceva. daca o sa vorbesti tu continu sau o sa pui intrebari o vei dispera si va incerca sa scape de tine. happy Funada?puppy dog eyes

2 răspunsuri:
| Foxie2 a răspuns:

Gaseste lucruri in comun...intreaba mai mult despre ea daca tu nu stii ce poti spune :/

| beatryce19 a răspuns:

Spune-i glume (fetelor le plac glumele bunewinking ), vorbiti despre muzica sau chiar telefone de ultima generatie laughing despre scoala laughing