| DanielleM a întrebat:

Am și eu o întrebare: atunci când merg să dau probele pentru liceul militar îmi trebuie fișa matricolă? Dacă da, îmi trebuiesc și mediile primului semestru al clasei a opta?

Mulțumesc!

7 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Evident că ai nevoie de fișa matricolă, trebuie să arăți că ai terminat gimnaziul. Pe fișa matricolă ai toate mediile trecute.
https://www.google.com/amp/s/adevarul.ro/amp/1_5ab27bd2df52022f75da4223

| NelsonM a răspuns:

Nu te duce acolo ca un sfat pierzi 4 ani degeaba? nu va luati teapa ca mine nu e asa frumos cum suna

| DanielleM explică (pentru NelsonM):

Am fost respinsă. Nici nu am mai fost asa de pasionată când am văzut cum stau cei de acolo.

| Salmancan007 a răspuns (pentru NelsonM):

Daca vezi mesajul te rog sa dai mai multe detalii privind mesajul tau cum adica ti-ai luat teapa? Eu mai am de dat grila la romana si mate!

| NelsonM a răspuns (pentru Salmancan007):

E naspa nu e cum crezi nu veni la lm intreba si pe alti dar acelasi raspuns il primesti.

| NelsonM a răspuns (pentru DanielleM):

Lasa ca dai la academie sa vezi ce frumos e la un liceu normal succes!

| NelsonM a răspuns (pentru Salmancan007):

Citeste mai sus ☝️