| blueskydarkeyes a întrebat:

AM si eu o intrebare; ce parere aveti despre noua melodie a lui Justin Bieber, Boyfriend?
Daca vreti sa raspundeti as dori sa precizati la inceput daca sunteti sau nu sunteti fani Justin Bieber, fata sau baiat.Chestile astea sunt pentru a ma ajuta sa imi slefuiesc parerile.

Răspuns Câştigător
| patricia1999 a răspuns:

(Sunt fata )Nu pot spune ca sunt fan Justin Bieber insa nici ca " nu il suport ". Nu inteleg de ce -majoritatea- au ceva cu el. Am observat ca se mai spune despre el ca ar fi " gay ", insa nu inteleg de ce asta ar fi o problema. Daca un cantaret are o voce foarte buna ce mai conteaza orientarea sexuala sau aspectul fizic? Justin Bieber nu nu are o voce urata, chiar de loc, insa nu este genul meu ( atat stilul muzical cat si melodiile ). Boyfriend mi se pare o melodie draguta insa repet, nu este genul meu! Ideea este ca anumitor persoane le place Justin Bieber altora nu, daca tie iti place de el nu trebuie sa iei in seama parerile altora!

4 răspunsuri:
| Supps a răspuns:

Fan: nu neaparat, dar imi place genul de muzica, iar melodiile lui suna bine.

Boyfriend este ceva diferit fata de ceea ce a facut jb pana acum, pe mine m-a surprins placut.

| RetardedRacoons a răspuns:

"Muzica" lui e pentru fetite virgine cu cosuri pe fata.

| βωβყჯ a răspuns:

Da sunt fana jb. Și sincer mie chiar mi-a plăcut melodia boyfriend. E superbă și e total diferită de ceea ce a compus până acum. De asemenea vreau să îți sugerez ceva în legatură cu jb. Știi cât de multe zvonuri circulă despre el ei bine sunt numai minciuni. Au fost create de oameni plini de gelozie si de furie că jb are ce alți baieți nu au!

Revenind la Boyfriend melodia e spectaculară și super frumoasă! Sper că și ție ți-a plăcut!

| Semeniuc_Bogdan_1996 a răspuns:

Este un gay laughing