| bladee a întrebat:

Salut, TPU... Am si eu o intrebare:

- Cum scap de optiunile astea care se baga automat sad, am o optiune de la o firma Gaming Club care imi ia 50 euro centi, imi zice sa strang puncte pentru marele premiu dar, eu stiu ca nu castig si as vrea sa nu mai ma taxeze asa multcrying daca stie cineva dau funda apropo, am scris si out si stop si tot nu merge, sa sun la vodafone? ce sa le zic? ce poate ei sa rezolve?happy

Mersi, anticipat, dau fundabig grin - vreau sa numai ma taxeze, sa ies din jocul lor stupid si incult.

1 răspuns:
| DianaBtw a răspuns:

Hmm. la Orange dai *100# -> contul meu-> si optiuni activate, iar de acolo dezactivezi optiunea nedorita (am avut si eu o problema gen. laughing ), poate merge si la Vodafone. bafta ^^