| OkapiRo a întrebat:

Salut TPU
Am si eu o intrebare big grin.Cine ma poate ajuta si pe mine sa ma invete cum sa ma comport la un radio, ce sa spun, etc. big grin dau funda+vot multumesc anticipat big grin

3 răspunsuri:
| Anonima264 a răspuns:

Buna!
Ai putea sa spui noutatile, sa spui bancuri si ca incerci sa creezi concursuri(sau sa anunti de vreun concurs).
O seara buna!

| gogol007 a răspuns:

Am avut si eu asa situatii si zic sa,in primul rind,sa nu-ti faci un text gata pregatit, pentru ca o vei da in bara. Spune ce-ti vine prima in cap, fii tu insuti si sa nu ai emotii, nu e mare treaba, e doar radiohappy

| OkapiRo explică (pentru gogol007):

Daca iti dau id meu de mass imi poti explica acolo? pls big grin fabian_bad73 da add big grin