| SenZation a întrebat:

am si eu o intrebare. deci imi place de o fata. dar sa incep cu inceputul
A-fata pe care o plac
B- prietena ei
Ma inteleg bine cu ea si inainte de craciun i-am zis lui B ca o plac pe A, si nah normal B i-a spus lui A... apoi am vazut (sau mi s-a parut)ca aman2 se comporta altfel asa ca i-am spus lu B ca a fost ceva trecator si nu o mai plac pe A, si acum cineva a intreabat-o pe A daca ea crede daca eu inca o mai plac si a zis ca suntem prieteni foarte buni dar nu crede ca o plac. deci ceva sugestii cum as putea sa o fac pe A sa isi dea seama ca eu o plac si sa ma "combin cu ea "? mentionez ca ea ma considera un prieten foarte bun happy

Răspuns Câştigător
| 00bytza00 a răspuns:

Invito inbtrun loc dragut din orasul tau...numai voi doi,(si aici ai doua optiuni)1.sa o saruti si dupa sa o intrebi ce crede despre tine 2.sa ii spui ca tu o placi foarte mult, dar ea ce gandeste despre tine... funda?big grin

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai sarut-o si dupa intreab-o daca te place

| SenZation explică:

Inca ceva. spune-mi cum sa iti dau funda laughing. ca sunt nou si nu stiu happy. mersi am sa incerc sa ii fac un cadou pe Sf. Valentine si una din obtiunile puse de tine happy. mersi pentru raspuns