| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o intrebare despre un profil anume. Trec acum in clasa a 8-a si as vrea sa ma duc la un liceu economic pe studii economice dar dupa sa dau la o academie de politie se poate? Si ar mai fi o problema am suflu sistonic dar medicul cardiolog mi-a spus ca nu e o problema si pot face sport (mie ceva frica ajung pana la academie si dupa vad ca nu pot intra in proba de rezistenta ca am acel suflu.) Si in legatura cu suflul e vre-o problema sa nu fiu admins sau ceva? Multumesc tuturor pentru raspunsuri!

Răspuns Câştigător
| paezi a răspuns:

Daca nu-ti face probleme in timpul efortului fizic si esti declarat apt de medic din nou nu le pasa big grin

2 răspunsuri:
| paezi a răspuns:

Poti face orice fel de liceu vrei tu, chiar si liceu agricol laughing Nu-i intereseaza asta. Ei iti dau un test la romana, istorie si engleza cred si daca-l treci si treci si proba sportiva esti admis. Nu le pasa ce lice ai facut, dar nu trebuie sa ai antecedente penale sau nota scazut la purtare in anii de scoala gimnaziala si liceala cu mai mult de 9. Baftaa!

| Florin123345 a răspuns (pentru paezi):

Si in legatura cu suflul ala? Sti ceva?

| paezi a răspuns (pentru Florin123345):

Daca nu-ti face probleme in timpul efortului fizic si esti declarat apt de medic din nou nu le pasa big grin