| Eastwood a întrebat:

am si eu o intrebare, e mai stupidă laughing). Cum poți fluiera fără ajutorul degetelor? Dar tare?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inca nu cred ca a facut cineva tutoriale despre cum se fluiera tare cu limba pe dinti.pentru ca asa se fluiera tare faca ajutorul degetelor, cu limba pe dinti.Nu stiu dar am vazut, am incercat dar trebuie sa te tii numai de acest fluierat pana iese ceva suier dintre dinti si apoi imbunatatesti fluieratul exersand, observand etc.

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Folosind un fluier laughing

| MskDesign a răspuns:

Sa stii ca e greulaughing

| Eastwood explică:

Nu ezistă vreun tutorial ceva? laughing)