| simonica57 a întrebat:

am si eu o intrebare.imi place mult de un baiet si suntem buni prieteni dar am inceput sa nu mai vb mereu, el mereu se uita in ore la mine, cand se saruta cu o fata in joaca(asa ne jucam noi la scoala)se uita sa vada ce reactie am eu ...azi la scoala can a venit era vesel dar duce a vazut ca atau prea mult timp cu un baiat a inceput sa fie trist(eu din cauza asta cred ca era trist)... ce ziceti sa ii spun ca il plac si daca da cum eu nu am mai avut o relatie pana acum si nu stiu cum trebuie sa ma comport
va astept comentarile
cel mai bun primeste vot si fundita dar o sa dau vot la toti

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu si eu acest jocwinking E la moda la noi in scoalalaughing(doar a 7-a si a 8-a)Eu sunt a 8-a.
Uite sfatul: Incearca sa vezi daca chiar te place, apoi i-ati inima-n dinti si spune-i.Ar putea iesi ceva frumos din astawinking