| alexdowny a întrebat:

am si eu o intrebare imi puteti spune si mie niste licee de filologie si cu ce medie se intra? Vreau ceva cu PUTINA MATEMATICA si daca puteti sa imi spuneti cu ce medie se intra.Multumesc toty celor care raspund
P.S.:dau funda plus vot la cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| popescu400 a răspuns:

Depinde si in ce oras, si faza e ca eu sunt la mate-info intensiv laughing deci fac multa mate. Daca vrei sa scapi de mate, du-te pe la un liceu d'asta unde se intra 4-6 unde's toti... dar daca nu, te duci la un liceu d'asta calumea, unde se face si mate.

| alexdowny explică (pentru popescu400):

Ma refer la licee din Bucuresti

2 răspunsuri:
| alexdowny explică:

A si as vrea ca liceul sa fie in Bucuresti sector 5-6