| anonim_4396 a întrebat:

Salut, TPU.
Am si eu o intrebare in general, mai mult pentru fete... Un bărbat trebuie sa rămână cu par la picioare sau sa se rada?
Iar pentru fete cum ii preferați bărbații? Cu par pe picioare sau fără?
Mi-e ca daca e sa ma rad o sa Rada fetele sau prietenii de mine.
Ce parere aveți?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Atata vreme cat un barbat stie si foloseste apa si sapunul cum trebuie, nu ma deranjeaza parul de pe picioare, maini, fata, chiar este foarte "masculin" si atragator.
Nu ma intelege gresit, nu am nimic impotriva gay-lor, dar nu-mi plac barbatii efeminati!

| anonim_4396 explică (pentru Violleta2022):

Respect! love struck
Si eu gândesc așa, mersi că gândești ca mine laughing
Aștept și alte păreri, totuși cred că vei primii tu funda.

2 răspunsuri:
| Anonimul219 a răspuns:

Eu ma fac cu masina. Nu este nici epilat si nici foarte mult, dar da un aspect placut. Este ciudat sa vezi barbati cu picioare fine ca ale femeilor.