| alexhd22 a întrebat:

am si eu o intrebare la care as dori un raspuns destul de repede :Am cunoacut o fata si cred ca o sa am primul sarut cat de curand cu ea si stiu ca nici eu nici ea nam avut primul sarut ca rog sami raspundeti la intrebare cam ce ar trebui sa fac eu zic ca momentul o sa fie destul de bun dupa ce ai dau cadoul ce i lam luat varog sami spuneti

Răspuns Câştigător
| fernandomax a răspuns:

Alex prietene, totul vine de la sine. daca tu o iubesti si ea la fel pe tine totul incepe din launtrul fiecaruia din voi. ceea ce simptiti unul pentru altul se manifesta la exterior.de aici iti poti da seama daca ea are ceva pentru tine.corect?

2 răspunsuri:
| AlexDFY a răspuns:

Nu exista nici o regula, vine de la sine, dar cel mai potrivit moment, este acela cand sunteti voi doi singuri, ea e in fata ta, pune bratele tale pe umerii ei, ia-o in brate, si sarut-o, ea nu are pretentii, exact cum a zis si AlexandraTPU, bafta si tinene la curent

| Alexandr a răspuns:

Pai daca nici ea nu a mai fost sarutata nu are pretentii de la asta (: Eu zic sa nu-ti faci griji! Totul vine de la sine!