| брилиантик a întrebat:

Salut TPU:am si eu o intrebare legata de culoare parului...sunt bruneta am ochi caprui si as dori tare sa imi vopsesk parul blond...cum credeti o sa-mi mearga culorea blonda?

2 răspunsuri:
| sunshine939 a răspuns:

Parerea mea e sa nu faci aceasta prostie.pentru ca il distrugi te vei uita la pozele tale cand erai bruneta si o sa plangi dupa par.Crede ma ca nu e blondul pe care il vezi la televizor din pacate.Mai bine fa te neagra e mai sexy.plus ca mi se pare ca blondele sunt sterse.

| Tediii11 a răspuns (pentru sunshine939):

Eu iti spun din propria experienta! Sunt blonda cu ochi caprui si toti imi spun ca nu imi sta deloc bine! Deci iti spun sa nu faci asta; o3...