| alexutza_6470 a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru baieti! Ce va place la o fata? Raspuns sincer.De ce va place la o fata numai ce are in spate si in fata la unii baieti? SCZRaspuns sincer

Răspuns Câştigător
| perfusion a răspuns:

Prima impresie trebuie sa fie la aspect, normal ca te uiti daca esti frumoasa, si daca nu are sani sa aiba cel putin fund. Apoi pentru mine degeaba arata asa daca nu are ceva inteligenta acolo incat sa putem tine o conversatie si sa si stie sa se comporta.nu numai corpu si fata sa fie de ea. Sper ca ai inteles ce vad baietii.Sa fie nu cea mai frumoasa, dar frumusica si ceva inteligenta acolo.Hope i help you.