| anonim_4396 a întrebat:

am si eu o intrebare, stiu vedeti una la 5 minute de genul, nu stiu cum sa abordez o anumita fata, e mai complicat, e de la mine din liceu, sunt a 11 a ea la fel, nu o cunosc personal, nu am vorbit niciodata cu ea, nu cunosc vreo cunostinta de-a ei, deci o stiu doar din vedere atat, nu prea stiu ce sa fac laughing, adica nu am vorbit niciodata cu ea, eu cred ca nu pot pur si simplu sa merg sa vorbesc singur cu ea, si-ar da seama din prima ca incerc o abordare pentru ca m-a vazut ca ma tot uit la ea, nu stiu ce sa fac, daca cunosteam vreun prieten de-al ei incercam prin prietenii ei sa ma apropii de ea dar asa nu am nici un punct de pornire, nu am nici idei, ce ar trebui sa fac, ma bate situatia straight face

1 răspuns:
| OanaLarisa15 a răspuns:

Găseşte-o pe facebook şi intră pe ea pe chat cu "laughing" şi îi spui "scuzeee..nu ţie thinking" eu aşa aş face dacă mi-ar place de un băiat şi nu aş şti cum să mă bag în seamă cu el.