| GeorgeS963 a întrebat:

am si eu o intrebare. Toata intrebarile alea gen "m-am masturbat la un poster justin bieber si acum cred ca sunt insarcinata" sau "m-am masturbat cu un pix si cred ca urmeaza sa am un copil albastru" sunt pe bune sau sunt fake-uri amuzante ale site-ului?

2 răspunsuri:
| Didiiy a răspuns:

Buna,de cele mai multe ori sunt glume.Adica cum ai putea sa te masturbezi la un poster si sa ramai insarcinata? Este imposibil.

| MrNobody7 a răspuns:

Nu cred că's fake, persoanele respective sunt duse cu capu'.