| Dumitritsa a întrebat:

am si eu o intrebare urgenta si va rog sa raspundeti sincer, deci daca cineva sia facut un profil pe odnoklassniki, sau pe oricare alt site si spune vorbe urite la toti, ii numeste! acele victime pot sa afle cine este in spatele acestui profil? poate sa afle si adresa persoanei? dau funda + vot! scuzati de categorie!

4 răspunsuri:
| AddaBăă a răspuns:

Pai pot deoarece atunci cand te`ai logat ai scris anumite date gen:cum te numesti tot nulele sau adresa. daca ai facut asta cand te`ai logat da pot sa afle daca nu stai linistita

| AddaBăă a răspuns:

Daca atunci cand te`ai logat pe site ai scris date personale gen''tot numele tau si/sau adresa da pot sa afle daca nu stai linistita

| AddaBăă a răspuns:

Daca ai scris date personale gen''tot numele tau si/sau adresa''
da pot sa afle daca nu stai linistita nu o sa afle!

| AddaBăă a răspuns:

Scz cu am rasp de atatea ori, dar am crezut ca nu a mers de prima data