| gynutza_5762 a întrebat:

am si eu o maree problema. e legata d TPU. de cate ori incerc sa dau raspuns imi apare mai jos ca trebuie sa confirm adresa de email dand click aici. de mai bine de 2 saptamani dau acolo, si tot nu mere, si nici nu imi apare nimic in mailuri la adresa de email sadsadsad. am mai lasat intrebarea asta, si mi s-a propus sa imi schimb inernet explor. l-am schimbat cu mozilla firefox, tot nu mere. va rog sa nu-mi dati rapsunsuri de genul schimba-ti contul, pentru. ca am schimbat vreo 3 conturi si mere doar prima zi si a doua apare la fel. URGENT! dau FUNDOI! dau puncte la cine nu dau fundoi! numai spuneti-mi ce sa fac. sadsadsad. partea nasoala e ca sunt multe intrebari al caror le stiu raspunsul si nu mere, pur si simplu, sa las raspundsadsadsad. FUNDOI! urgent!

Răspuns Câştigător
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Adresează-te celor de la contact. Ai în dreapta sus contact. Baftă!