| gynutza_5762 a întrebat:

am si eu o maree problema. e legata d TPU. de cate ori incerc sa dau raspuns imi apare mai jos ca trebuie sa confirm adresa de email dand click aici. de mai bine de 2 saptamani dau acolo, si tot nu mere, si nici nu imi apare nimic in mailuri la adresa de email. am mai lasat intrebarea asta, si mi s-a propus sa imi schimb inernet explor. l-am schimbat cu mozilla firefox, tot nu mere. va rog sa nu-mi dati rapsunsuri de genul schimba-ti contul, pentru. ca am schimbat vreo 3 conturi si mere doar prima zi si a doua apare la fel. URGENT! dau FUNDOI! dau puncte la cine nu dau fundoi! numai spuneti-mi ce sa fac. partea nasoala e ca sunt multe intrebari al caror le stiu raspunsul si nu mere, pur si simplu, sa las raspund. FUNDOI! urgent!

am mai dat aceasta intrebare si mi s-a propus sa ma adresez l contact, dar am lasat nemultumirea mea d nu stiu cat ori si mult si bine.nimic.nu stiu dc dar nimeni nu ma ia in serios?

va rog! e o urgenta! dau FUNDOI!

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Si totusi incearca si Google Chrome. Poate vei avea noroc. Da clic pe "Descarcati Google Chrome":
http://www.google.com/chrome/?hl=ro.

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Poate ai dat initial o adresa de e-mail gresita, insa vad, ca totusi in trecut ai reusit sa dai mai multe raspunsuri. Ciudat... thinking Pentru prima data vad un caz ca al tau. Poate pana la urma vei fi nevoita sa-ti faci un cont nou si s-o iei de la zero. Chiar nu stiu, ce sfat sa-ti mai dau. Din cate vad, le-ai incercat cam pe toate. thinking
Pana una, alta, creaza-ti o noua adresa de e-mail si un nou cont, si raspunde la intrebarile celorlalti linistita, iar in caz daca problema se va rezolva in scurt timp, te vei putea intoarce la vechiul cont si vei cere anularea celui nou, si gata. Imi pare rau pentru tine! Nici nu vreau sa-mi imaginez, cum m-as fi simtit, daca m-as fi aflat in locul tau. Bafta si numai bine!

P. S. Daca voi afla ceva, o sa-ti mai scriu.

NOname
| NOname a răspuns:

@gynutza, ma bucur, ca ti-am fost de folos. Mersi pentru apreciere! Numai bine!

| Just4FunHD a răspuns:

Ziceai ca nu primesti mail de la ei. te-ai uitat si in spam? de multe ori, depinde si de servarul de la yahoo. iti trimite mailul in spam. Dupa ce dai confirma adresa mergi si vezi mesajele din spam. poate e ratacit pe undeva pe acolo