| AntOnyO244 a întrebat:

Am si eu o nelamurire si as vrea sa ma ajutati. Am 15 ani si 1.73 iar acum un an m-am apucat de sala. In acest an nu am crescut prea mult, maxim 2 cm, si nu stiu daca acest efort depus in plus mi-ar putea afecta cresterea...va rog cine se pricepe si are habar sa ma ajute happy

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Munca la sala si in special cu "fiarele" nu te va ajuta sa cresti in inaltime. In acest scop se recomanda unele sporturi, cum ar fi :inot, baschet si chiar volei.