| Zingon a întrebat:

Am si eu o problema. Am 16 jumatate 1.70 60 kg. Nu sunt gras, dar fundul meu e mare(bombat, gras nu stiu) si nu imi place asta. Ce sport ar trebui sa fac pentru a-l micsora.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alergat,mers cu bicicleta, inot sau sala.

| LauraLauraAlexandra a răspuns:

rolling on the floor nu incerca sa scapi de el pentru ca pe la 18 -19 ani or sa lesine toate fetele dupa fundul tau mai ales daca o sa te duci la sala sa faci muschi.

| stefanhaiosu a răspuns:

Sall poti face gimnastica si nu de performanta fa ex in fiecare dimineata, handball, volei si sa stii cv cu cat ai fundul mai mare baieti vor fi atrasi de tine crede-ma sunt baiat