| AlexutzuCtza a întrebat:

Am si eu o problema. Am fost cu o fata cam 4 luni de zile. Dupa aceste luni au aparut certuri din cauza fumatului ( ea fuma, eu nu ). Ne-am certat si nu am mai stat impreuna. Mie imi sta gandu la ea si nu stiu ce sa fac ca sa ii zic ca imi pare rau daca am suparato si as vrea sa fiu iar cu ea deoarece chiar imi placeau serile cu ea plimbandune prin oras. Imi puteti da niste sfaturi ce sa-i spun ca sa ma ierte si sa fim impreuna. Ea e cam incapatanata de fire. DAU FUNDA PROMIT. Si sper sa fie de ajutor. Am vorbit cu ea si duminica iesim la o cafea.

Răspuns Câştigător
| Lala00 a răspuns:

Mai alex nu stiu ce sa zic firea asta o am si eu si e cam greu de recuperat fata. Pai daca va vedeti duminica du-te si tu la ea cu un buchet de flori sau daca nu mai simplu un trandafir rosu infocat de catifea ar fi frumos, si cand vrei sa-i spui ar putea fi ceva de genul :"Am gresit si imi pare rau, de cand nu am mai vorbit gandul imi sta numai la tine, si chiar imi este dor de noi.Imi pare rau ca m-am luat de tine si nu trebuia, trebuie sa te accept si cu bune si cu rele asa cum ai facut-o si tu, mai acceptat.Te rog, te implor eu inca te mai iubesc si as vrea din tot sufletul sa fim din nou impreuna." ceva de genu, in fine eu am cam exagerat dar ti-am dat un exemplu. Incearca sa o faci sa inteleaga ca o vrei inapoi, daca crezi ca e nevoie du-te si cu un inel la ea. Sper ca am fost de ajutor ai grija ce faci acolo, succes!

1 răspuns:
| AlexutzuCtza explică:

Merci mult, o sa incerc sa vedem ce iese, si te anunt duminica searahappy