| Floryn525 a întrebat:

am si eu o problema:de fiecare data cand sting pc numi salveaza nici o setare, nici o schimbare facuta...
ce as putea sa fac pentru a remedia problema?

2 răspunsuri:
| 0Denis0 a răspuns:

Posibil sa ai pc-ul inghetat. Acest lucru este folosit de unii ca sa nu le intre virusi ca atunci cand aprind pc-ul sau il reseteaza sa revina ca inainte. Daca asta e problema iti trebuie parola programului pentru al opri mai este si un alt mod in care poti sa il opresti si fara parola dar iti poate avaria windowsul ( se foloseste ca ultima optiune) un program pentru dezghetat.

| Floryn525 explică:

E posibil, am folosit candva un program de inghetat pc, dar acum vad ca nu il mai am