| georgeggg a întrebat:

am si eu o problema: eu nu mi-am downloadat placa de sunet si nu gasesc numele acesteia pentru a o downloda. Imi puteti spune unde pot sa gasesc numele ei? de restul ma ocup eu big grin

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

ACTUALIZARE DRIVER pentru placa de sunet manual sau automat.
Actualizare automata:
1 - Click dreapta pe My Computer (XP) sau Computer (7)
2 - Click pe Manage în meniul deschis
3 - Du-te la Device Manager / Device Manager
4 - dublu click pe SOUND, video and game controllers si apoi clic dreapta pe SOUND sau driverul de la sunet(de exemplu Realtek High Definition Audio) si apasa Actualizare
Daca aceasta procedura nu functioneaza încearca sa dezinstalezi driverul si reinstaleaza-l în mod automat.
Daca acest proces nu functioneaza, descarca driverul pentru placa de sunet manual de la producator.
Bafta!