| anonim_4396 a întrebat:

am si eu o problema. Ma inteleg foarte bine cu o colega de clasa. Dupa scoala vine la mine o ora-2 tot timpul. Radem si ne distram impreuna. Mi-am dat seama ca tine la mine. Faza e ca nu stiu ce sa-i cumpar de craciun. Vreau sa-i arat ca si eu tin la ea. Are 15 ani, e prietenoasa, fumeaza(eu nu fumez), e tupeista putin si ca norocul uraste Religia. Ce as putea sa-i cumpar? Ceva intre 10-15 Euro

1 răspuns:
| Takatsuki a răspuns:

Păi, fii original și gândeștete la gusturile ei în privința obiectelor, hainelor, decorațiunilor, bijuteriilor, etc. Pentru că este imposibil să nu o cunoști constând enunțul de mai sus.