| vampir004 a întrebat:

Salut TPU,am si eu o problema mai veche adica sunt cam timid si nu stiu ce sa fac casa scap de chestia asta daca puteti sa-mi dati niste sfaturi, multumesc

Răspuns Câştigător
| PangeeaRogvaiv a răspuns:

Timiditatea se invinge atunci cand tu iti doresti asta cu adevarat. Trebuie sa fii mai indraznet si mai sigur pe tine. Totul pleaca de la psihic, in mintea noastra se petrece totul.
Mult succes iti doresc si fii mai curajos caci asflel cei din jurul tau te vor aprecia si respecta mai mult.

| vampir004 explică (pentru PangeeaRogvaiv):

Mersi mult, acum chiar mi-am dat seama iti multumesc mult de tothappy

2 răspunsuri:
| WhiteChocolateTEO a răspuns:

Stiu ca suna cam ciudat dar ai putea incerca sa stai in fata oglinzii si sa iti imaginezi un dialog cu persoana cu care vrei sa faci conversatie.incearca apoi sa transformi acea conversatie din fata oglinzii in realitate.