| benquE a întrebat:

Am un LG ks360 si am probleme cu bateria. Cand vorbesc la telefon sau ascult muzica sau orice altceva, se descarca bateria. Cand il pun pe masa si il las se incarca full.Stie cineva cum se poate rezolva? E vina telefonului sau a bateriei?

Răspuns Câştigător
| hettfield a răspuns:

E vina bateriei, nu mai poate face fata solicitarilor, probabil a fost suprasolicitata, sau nu a fost formatata corespunzator.Solutia e s-o schimbi si sa formatezi corect acumulatorul, detalii gasesti pe site-ul producatorului.Bafta!