| anonim_4396 a întrebat:

am un tricou de marime mare si as vrea sa il modific sa sa fie mai stramt...cum as putea face asta fara sa ma duc la croitor
Multumesc :*

4 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Ingrasa-te... happy

| anonim_4396 explică (pentru KodrutZ):

Are you fuckking kidding me?

| KodrutZ a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai daca vii cu intrebari de-astea... mai spala-l sa intre la apa. Daca stiai croitorie, nu intrebai asta. Daca vrei sa il faci mai strimt si nu vrei nici la croitor... e ca si cum ai vrea buletin nou dar n-ai vrea sa mergi la evidenta populatiei sa depui cerere si alte alea.

| SmartLier a răspuns:

Daca nu vrei sa mergi la croitor ai putea sa iti cumperi o masina de cusut... dar ar trebui sa mergi la magazin si sa stii sa cosi. :3