| CoCaCoLa a întrebat:

Salut TPU
am vazut ca se face vreme buna si vreau sa ma duc maine in gradina sa ma bronzez. Voi ce mi-ati recomanda sa folosesc ca sa nu ma ard si sa ma bronzez mai bine
Am vazut la televizor ca uni se fac cu ulei de masline. E bun? sau sa ma fac cu protectie de soare?
dau fundita :*

1 răspuns:
| bby a răspuns:

Cel mai bun e uleiul de masline love struck
ULEI DE MASLINE PENTRU BRONZ
Nu te protejeaza de razele soarelui, dar poti obtine un bronz execelent si de durata daca intinzi un strat subtire de ulei de masline pe piele. Grabeste procesul de bronzare si ofera un aspect auriu, foarte estetic.