| andreeapop14 a întrebat:

! Am vazut de curand in magazine o noua revista de la deagostini, una cu ate, te invata sa crosetezi si mi-a atras atentia , am intrat pe site-ul lor si nu am gasit aceea revista , stie cineva unde o pot gasi pe internet ? u site ? Multumesc anticipat ! primul raspuns folositoe primeste funda !

1 răspuns:
| AlecsRvaSpunePa a răspuns:

Tot in magazinele de ziare ar trebui s-o gasesti. Daca nu si esti chiar hotarata, fa-ti un abonament la ei si o sa primesti ce revista vrei prin posta.Contra cost bineinteles.