| Duvnjak a întrebat:

Am vazut la unii dupa youtube caci in loc sa ii scrie numele este o poza.Cum pot sa imi pun si eu poza asa? Ofer Funda+vot!

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

YOUTUBE - Poza in header si poza la nickname, Background in player - pentru asta trebuie sa fi partener youtube! Intra aici si vezi daca corespunzi - http://www.youtube.com/partners
Bafta!

| keyzor a răspuns (pentru neluL):

Salut, imi poti raspunde mie la aceasta intrebare?, mentionez ca sunt partener youtube
Multumesc.

| neluL a răspuns (pentru keyzor):

Acum cu noile modificari aduse in canal nu mai merge!
Această capacitate este acum pentru Canalele de Brand doar pentru moment. Parteneri noi nu au caracteristici de brand canal.

| keyzor a răspuns (pentru neluL):

Ok multumesc.