| DoarAntonia a întrebat:

Aş avea o întrebare: Sora mea este plină cu coşuri, şi pe faţa şi pe spate. A îcercat tot feluri de crème dar nu au nici un effect. Poate ştiţi voi nişte creme mai bune. Vă rog dacă puteţi să mă ajutaţi. Funda! happy

Răspuns Câştigător
| lorycykcl a răspuns:

Buna! Eu cred ca ar fi mai bine sa consultati un dermatolog. Fiecare poate sa-ti spuna ce crema foloseste, dar noi fiind diferiti, rezultatele nu vor fi la fel. Eu de exemplu folosesc o lotiune din extract de busuioc, am recomandat-o unei colege, dar ea s-a trezit cu mai multe cosuri decat inainte, ei ii trec cosurile cu zineryt, mie nu.