| VladutzDxD a întrebat:

As dori de ati putea sa-mi mai dati si mie niste idei de alinturi pentru prietena mea. Dau funda!winking

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Alinturile vin pur și simplu prin natura comportamentului persoanei de lângă tine.
Pa, pa.

| mgtow a răspuns:

Te iubesc mult draga, esti ca un pui mic care se trezeste dimineata, te vreau langa mine in fiecare moment din viata mea, ai un par frumos, mirosi bine.

| GYGYLATINO a răspuns:

Ciresica mea frumoasa, printesica mea minunata, inimoara mea cea scumpa
etc inventeaza ceva alint-o cu fructe dar as spune sa eviti capsunile si bana de la capsiuni li se face pofta iar daca zici ceva de banana poate se gandeste la altceva))))))))))))))) asa ca mare grija

| Allylly a răspuns:

Ce îți vine în cap în acel moment când ești cu ea, dar nu folosii chesti de genu' „ viața mea, iubirea mea, sufletul meu " etc. Pare prea de cocalar happy
Baftă la ce îi vei spune big grin