| nevermind3322 a întrebat:

As dori sa imi achizitionez un jurnal sau un caiet tip jurnal, care sa para invechit. Ceva cu paginile galbui si copertile de culori prafuite... Daca stiti ceva site de unde mi-as putea cumpara 2 astfel de caiete, sau daca chiar voi aveti asa ceva de vanzare (sa nu fie scris inauntru) va rog sa imi spuneti. Multumesc si va promit o funda mare pentru cel care imi da cea mai buna oferta! O dupa-amiaza placuta!

1 răspuns:
| adishorMS a răspuns:

Cand te plictisesti poti sa-ti faci tu un astfel de caiet sau poti incerca macar:
iei caietul si o lumanare la fiecare pagina apropii usor lumanarea de ea pagina deasupra lumanarea dedesubt sau cu o lampa de gaz devine cat de vechi vrei tu pana la ars poti sa-i arzi marginile catorva pagini, sa-l picuri cu ceara etc.cu rabdare o sa faci un caiet de care sa fii mandru(a) poti incerca cu foi simple pana te prinzi de cum trebuie sa tii lumanarea bafta funda?