| LastKissu a întrebat:

As dori si eu niste idei de locuri de munca pe timpul verii.Am 16 ani si as vrea sa imi gasesc un job in Bucuresti. Daca ati sti si niste locuri ar fi perfect MULTUMESC!

2 răspunsuri:
| katy a răspuns:

Cauta pe anuntultelefonic.ro gasesti si full time si part time dar avand in vedere ca ai 16 ani la part time ti-ai gasi sigur

| Dania19 a răspuns:

Pai ai putea sa imparti fluturase, sau sa faci promotii la diverse produse sau sa imparti oferte de la diverse magazine sau poate la mc donalds happy