| anonim_4396 a întrebat:

Salut,TPU! As vrea sa ma adresez fetelor care sau uitat la preselectiile de la next top model 3 by catalin botezatu,As vrea sa va inteb,stiti gemenele alea Cristina si Laura? Care a venit la preselectii Cristina sau Laura? Am inteles ca au intrat amandoua, dar a venit numai una dintre ele la preselectii? Care? Dau funda la primul raspuns!winking happy happy happy happy happy

Răspuns Câştigător
| elenutza0001 a răspuns:

Aaaaaaaaa prima a fost laura

2 răspunsuri:
| elenutza0001 a răspuns:

Nu au venit amandoua

| anonim_4396 explică (pentru elenutza0001):

Stiu! a venit numai una dinte ele, apoi catalin i-a spus sa o cheme si pe sora ei? dar care a venit la preselectii? stii>? happy