| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPU,as vrea sa ma ajutati cu cea mai mare problema posibila din viata mea. pai sa incep cu inceputul: m-am indragostit de un baiat pe nume ciprian,si de fiecare data cand d-au ochi cu el il privesc in ochi pentru o secunda si plec,imi este rusine si as vrea sa ma ajutati,deci intrebarea este: cum sa fac, ca atunci cand ma intalnesc cu el sa nu-mi fie rusine, findca imi este frica sa spun ceva gresit? dau fundita celui care imi da cel mai detaliat si cel mai posibil raspuns! :p tongue tongue tongue tongue

Răspuns Câştigător
| xcopiluljudecat a răspuns:

Păi, nu trebuie să iti fie ruşine. Cu ruşinea nu rezolvi absolut nimic. Trebuie să fi tare şi să lupţi pentru ceea ce îţi doreşti, înainte ca cineva să ţi-o ia înainte. Deci chiar dacă eşti fată, nu fii ruşinoasă şi spune-i, uneori fetele au senzaţia că tot timpul băieţii trebuie să vină să le spună te iubesc, dar nu e aşa, şi tu te poţi duce să-ţi împărtăşeşti sentimentele cu el.

1 răspuns:
| ℓσνє a răspuns:

Buna happy.
Eu spun, sa iti imaginezi ca orice ai spune, nu va fi rau!
Ai curaj. Si iti garantez ca daca ai curaj sa te duci la el, si el va fi mai deschis cu tine.
Daca niciunul nu face niciun pas, astunci cum va evolua relatia dintre voi?
Ai curaj, si fi tu insati, pentru ca va aprecia.
Funda?!happy

Bafta!:*