| xristi912 a întrebat:

As vrea sa va intreb daca are cineva o lista cu cele mai energice melodii ale lui Bon Jovi deoarece nu toate melodiile sale te energizeaza, ci unele se orienteaza catre partea mai sensibila a ta. Poate cineva sa-mi enumere asemenea melodii de Bon Jovi sau cel putin sa fie ROCK?

1 răspuns:
| bilu a răspuns:

You give love a bad name, It's my life, Livin' on a prayer, Have a nice day, Lost highway, Keep the faith, Goodby, Runaway, We weren't born to follow, Who says you can't go home(feat. Sugarland), Someday I'll be saturday night, I'd die for you, Complicated, Bad medicine, Born to be my baby, Superman Tonight(2009). Cam atat de la Bon Jovi ...mai poti lua de la AC/DC, gen: You shook me all night long, Back in black, TNT, etc... Funda?winking