| all3yram a întrebat:

as vrea si eu daca poate niste statusuri de despartire, as vrea sa-l fac gelos si sa regrete ca ne-am despartit...as vrea sa-l fac sa sufere... fundita! multumesc:*:*:*:*

Răspuns Câştigător
| Iloveyou4ever a răspuns:

1.Cand iti va fi dor de mine...nu uita un lucru...m-ai lasat sa plec.
2.Nu incerca sa ma minti ca sunt o oarecare cand eu stiu ca amintirea mea te doare.Stiu ca din partea ta femeile pot pleca ca au fost multe in viata ta dar nu si in inima ta.
3.Parfumul meu in bluza ta si stilul meu in mintea ta, vei cauta privirea me in fiecare EA din viata ta.
4.Nu iti promit nimic dar...gandeste-te un pic nu ma ai pe mine nu mai ai nimic.
5.Niciodata nu vei mai putea intoarce timpul, nu-mi vei vedea chipul, nu vei intelege de ce m-ai pierdut, cand tu, de fapt, nu m-ai avut.
6.Pentru un moment am crezut ca ma vei distruge...dar uite-ma acum zambesc si sunt chiar foarte dulce.
7.Nu e vina ei ca o folosesti ca sa ma ranesti dar tu, faci spume cand nu reusesti.
8.O sa am mereu acel ceva pe care ti-l doresti tu si nu-l are altcineva.
9.Un barbat are multe femeii in ca***r Numai una Singura in suflet.
10.Are acel ceva! E genul de fata care te vrea dar nu are nevoie de tine...
Sper sa iti placabig grin fundita?puppy dog eyes

1 răspuns:
| TeoriaLuiPytagora a răspuns:

Te intelg. ai plecat, mai lasat ( in fund ma doare) am viata inainte vezi-ti de vechile prietene belite