| bogdantatu a întrebat:

as vrea si eu sa stiu care a fost ultima medie in liceul Constantin Brancoveanu din Pajura si daca se poate si profilul. as putea intra cu media 6.30 la filo?big grin

Răspuns Câştigător
| byutsaa a răspuns:

Http://www.admitereliceu.ro/......-bucuresti :) gasesti aici ultimele medii si profilurile:P

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai nici-o sansa cu media sase. La acest liceu este de la 9 in sus. happy
Gbu! happy

| bogdantatu explică (pentru anonim_4396):

Prietene nici macar nu stii despre ce liceu vorbesc mai bine nu mai ziceai nimicwinking