| adelinpostolache a întrebat:

ascultati care e povestea.acum am un prieten, de o luna...este foarte esducat si tine mult la mine.cu 2 luni in urma m-am despartit de un alt prieten si acesta mi-a spus azi ca regreta tot ce a fost si ca vrea sa se intoarca la mine, si eu nu stiu ce sa fac.imi plac ambii, adica, ii simpatizez, acesta cu care sunt acum se teme sa ne despartim.nu vrea sa ma piarda, eu ce ar trebui sa fac? astept raspuns : PS. dau funda :*:* sad

1 răspuns:
| byby0552 a răspuns:

Imi pare rau pentru situatia in care esti pusa.Cred ca tu esti singura care poate raspunde.Este alegerea ta! Singurul lucru pe care l-ai putea face e sa ii pui pe cei doi in balanta si sa vezi la care tii mai mult. Eu cred ca ar trebui sa ramai cu actualul prieten pentru ca fostul daca tinea la tine nu se despartea de tine sau macar se impotrivea despartirii.Succes!:*