| MasterKush a întrebat:

Aseara am vorbit pe facebook cu o fata pe care nu o cunosteam, ne-am cunoscut, ne-am pus intrebari unul altuia, am vorbit cam o ora jumatate, si la un moment dat mi-a spus ca nu se simte prea bine si ca iese, si vorbim mai incolo (maine).
Credeti ca a spus asta doar pentru ca nu avea chef sa vorbeasca cu mine sau chiar se simtea rau?
Astazi sa astept sa ma bage ea in seama sau sa o bag eu?

Răspuns Câştigător
| Oanaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Offf, asa mi se intampla mie mereu... cand vorbesc cu cineva mi se face rau, nu trebuie sa crezi ca nu vrea sa vorbeasca cu tine. haide, fa-ti curaj si intreab-o ce face...
Nu uita: fetele au orgoliul mai mare ca baietii...
Deasta s-ar putea sa nu te bage in seama...
Intreab-o cu, curaj ce face :3
Succes :3

7 răspunsuri:
| BiaBybbyBia a răspuns:

Intreab-o tu ce mai face, salut-o. Baietii saluta primii fetelelaughing
Eu cred ca s-a simtit rau pentru ca tu nu ii faceai nimic rau si nu avea de ce sa inchida. Bafta

| Vlad_Andrei_1998_mYL0 a răspuns:

Intreab-o cum se mai simte... poate chiar se simtea rau...cine stie

| Georgy98 a răspuns:

E posibil ca e sa fi spus adevarul. Sau a intervenit ceva si a pus si ea scuza asta. Bag-o in seama iar si daca foloseste acceasi scuza atunci poti sa iti faci griji.winking

| biosh97 a răspuns:

Nu ai de ce sa te streseziwinking
Cred ca ea chiar se simtea rau. Nu avea de ce sa termine convorbirea asa de repede laughing Salut-o azi si intreab-o cum se mai simte.

| ElenaDanielaE a răspuns:

Cred ca se simtea rau, nu era o scuza ca sa nu mai vorbeasca cu tine...
Tu sa o bagi in seama pentru ca esti baiat si asa e politicos! laughing

| MasterKush explică:

Multumesc tuturor de raspunsuri!

| positivity a răspuns:

Știi, orice e posibil! Poate tipa s-a plictisit de tine, de convorbirea voastră și a căutat o scuză, sau poate că chiar se simțea rău.
Dacă chiar vrei să vorbești cu ea, bag-o în seamă! Nu trebuie să aștepți să o facă ea, pentru că e posibil să nu te bage în seamă niciodată!