| Nechifor_Denis_2002 a întrebat:

Asta de romana vrea sa ii zica la dirig sa faca sedinta si sa participe si ea.La romana e cam suparata asta e mna dar am mai si chiulit de la ore de la ea.Ce ziceti voi oare ii va zice lui maica-mea asta de romana?

Răspuns Câştigător
| Andreeush a răspuns:

Dacă se face ședință atunci e evident că va zice situația elevilor, note, absențe etc.

2 răspunsuri:
| ywar a răspuns:

Ce varsta are profa de romana? O putem rezolva? Adica nu ar fi rau nici daca ar avea 42-45 de ani, da poate-i mai tanara!

| Nechifor_Denis_2002 explică (pentru ywar):

Are 44 (scorpia dracu)