| andreea_2606 a întrebat:

Ati ascultat mel lu rihanna ft eminem-love the way you lie? ce parere aveti de ea?

Răspuns Câştigător
| Babydoll_3101 a răspuns:

Decii eu o adoorr:X:X...de cand a aparut sta pe `replay` la mineblushing... e superba! day dreaming

13 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Eminem arata foarte bine, maieul ala alb ii vine perfect pe corp.Niste versuri puternice si o poveste frumoasahee hee
Exceptand partea cu focul, totul e ok

| Libelle a răspuns:

E misto cand canta rihanna.adevarata melodia.
i love the way you lielaughing

| Antrax a răspuns:

Imi place foarte mult sunt o mare fana a lui eminem ^_^

| DenysaLove a răspuns:

Imi place:X
Mai ales ca, canta si eminem love struck

| Punky a răspuns:

Cred ca e una din cele mai bune melodii ale Rihannei.Si de asemenea cred ca mi se potriveste.De aceea nu cred ca m`as satura sa o ascult.:X

| CokoStar a răspuns:

E ceva gen lady gaga, doar scenele. E tare, mai ales vocea rihannei.

Răspuns utilizator avertizat
| Mary Marry a răspuns:

E tare! Mie imi place orice canta Rihanna, oarecum sunt fan happy

| lollipop127 a răspuns:

O ador:X

| casy14channel a răspuns:

Mie mi se pare super-chiar imi place>mai ales inceputul:X

| BlueShaRk_2770 a răspuns:

Este frumoasa melodia! Acu dai funda?big grin

| andreeaa_7155 a răspuns:

E cea mai belea melodie din toate timpurile.nu m-as satura sa o ascult niciodata:X

| Ale_4776 a răspuns:

Imi place happy
emeninem si rihana sunt niste artisti destul de buni love struck si cred ca vocile lor se potrivesc :d