| Classy a întrebat:

Avand in vedere ca pe TPU nu se rezolva temele,as vrea doar sa imi dati niste idei in legatura cu: am de facut un pliant la civica cu drepturile copilului,iar o rubrica este denumita "componenta creativitate". Aici,trebuie sa realizez eu ceva in legatura cu drepturile copilului, ceva creativ.Insa nu stiu ce as putea face.Imi puteti da niste idei? Multumesc mult de tot!

1 răspuns:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și de asemenea, având în vedere că nu respecți nici categoria postării, mergi la bibliotecă.
Pa, pa.